Herkes İçin Kombi Bakım ve Onarımı!

Net Kombi Servisi ismiyle 2005 yılında İstanbul şehrinde kombi ve doğalgaz servis hizmetlerini sunmak için kurulan firmamız 12 yıldır İstanbul’da aktif olarak hizmet sunmaktadır. Doğalgaz sistemlerinin ve buna bağlantılı olarak kombi kullanımının artması kişilerin kombi servisi hizmetleri almasında ki talebi de doğrudan artırmıştır.  Firmamız kombi kullanıcılılarına nitelikli bir şekilde kombi hizmetleri sunmak için kurumsal bir yapı oluşturarak bünyesine en iyi kombi ve doğalgaz ustalarını kazandırarak servis hizmeti vermeye başlamıştır. Sektör içerisinde yer alan servis hizmeti veren firmaların eksikliklerini ve müşteri beklentilerini en iyi şekilde analiz eden firmamız İstanbul ve ilçelerinde en nitelikli ve güvenilir kombi hizmetlerini sunmaktadır. Firmamızın kapsamlı, güvenilir ve kaliteli hizmetlerinden yararlanmak isteyen kişilerin tek yapmaları gereken ise internet sitemizde yer alan telefon numarasından bize ulaşmaktadır.

Kombi cihazların düzgün bir şekilde çalışması, kişilere olmadık zamanlarda sorun çıkarmaması için kombi bakımı hizmeti alması gerekmektedir. Kombi cihazlarının bakımları oldukça önemlidir ve bu bakımların işin uzmanları tarafından titizlikle gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Müşterilerimize mutlaka her yıl bir defa kombilerine bakım yaptırmalarını önemle tavsiye etmekteyiz. Kombi cihazların bakımlarını gerçekleştiren ekibimizde yer alan ustalarımızın tümü konusunda uzman ve sertifikalı ustalardır. Sunmuş olduğumuz bakım hizmetlerinde kombileri genel nitelikleri doğrultusunda değerlendirerek mevcut bir hata ya da aksama yaratacak parçaların olup olmadığını saptayarak parçaların ve kombilerin bakımlarını gerçekleştirmekteyiz.

Net Kombi Servisi firması olarak kurulduğumuz yıldan bugüne kadar ki 12 yıllık süreçte binlerce kombi kullanıcısına nitelikli hizmet vermiş olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Gerçekleştirdiğimiz kombi bakımları ve kombi arıza hizmetlerimiz sonucunda tüm müşterilerimizin sunduğumuz hizmetten memnun kalmaları için tüm ekip arkadaşlarımız ile birlikte özenle hizmet sunmaktayız. İstanbul ve ilçelerinde ikamet eden kombi kullanıcıları kombilerinde arıza meydana geldiklerinde 7 gün 24 saat hizmet veren acil kombi servisi hattımızı arayarak kombi servis talebinde bulunabilirler. Firmamız nitelikli personelinde hızlı ve pratik bir şekilde kombileri için servis hizmeti almak isteyen müşterilerimiz internet adresimizde yer alan telefon numaralarından bize ulaşarak hangi konuda servis talep ettiklerini söyleyerek servis hizmeti alabilirler.